Webové služby Idea to Web

Cíl Idea to web je jednoduchý a jasný: vytvořit pro Vás takový produkt, aby si zákazníci vybrali Vaši firmu před konkurencí.

Vytváření atraktivního a "úspěšného webového projektu" není otázkou vědy ani kouzlem. My vnímáme své zkušenosti a znalosti v oblasti webu jako umění.

Vytváříme originální projekty inspirované Vašimi nápady. Vytváření celkové grafické a online vize Vaší firmě by mohlo Vám trvat mnohem déle, než předpoklady. Aspoň v případě, že nedisponujete s týmem návrhářů, programátorů a optimalizátorů. Tímto týmem jsme vlastně my a Vy si můžete objednat naše služby ohledně nejrůznějších webových projektů.

Technická podpora stránek

Vyplňování a aktualizace INFORMACÍ, údržba uložené kopie webu, odstraňování chyb kódu a přesměrování nefunkčních stránek.

Grafický design

Logo designe a designe korporativní identity. Všechny Vaše reklamní materiály budou odpovídat vizi Vaší obchodní značky.

Hosting služby

Server nové generace. Neomezené možnosti zajištění bezpečnosti Vašich stránek. Nejlepší poměr cena – kvalita.

VYHNĚTE SE NUDE A VĚNUJTE DŮVĚRU AKTUÁLNÍM TECHNOLOGIÍM A UŽIVATELSKÝM ROZHRANÍ.

Podělete se o své nápady s námi a dělejte to v čem jste profesionálem.

Pomůžeme Vám předvést plný potenciál vašeho podnikání širšímu internetovému publiku, protože my – stejně jako Vy - usilujeme o to, abychom konkurovali největším!

Jste na to připraveni?